| Nikoo_2949 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Gnomeo si Julieta :Gnomeo şi Julieta este cea mai frumoasă poveste de dragoste petrecută vreodată între... doi pitici de grădină. Într-o aventură contemporană extrem de comică, variantele moderne ale celebrilor Capulet şi Montague sunt doi vecini care nu se suportă. Din cauza competiţiei dintre ei, grădinile lor au ajuns să arate ridicol, pline până la refuz cu pitici din teracotă. Dar ceea ce nu stiu oamenii, este că atunci când nimeni nu se uită, piticii prind viaţă şi se comportă exact ca ei. De fapt, au împrumutat…

4 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Din cate stiu eu este Romeo si Julieta...Nu?

| Alisstor a răspuns:

Foarte dragut. Azi l-am vazut.

| Nikoo_2949 explică:

Este cu niste pitici de aia se cheama Gnomeo si Julieta

| AdinA_8610 a răspuns:

Eu nu l-am vazut personal dar sora mea da. Este un film foarte fain si un pic romantic. Este desenhappy (imi plac desenele de genul acesta).
Chiar daca ei nu se pot iubi, ei nu renunta la visul lor de a fi impreuna:*.