| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Grave Encounters?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

E unul dintre cele mai geniale filme care le-am vazut. Daca iau sa le analizez prima parte imi place mai mult, in partea a 2 a s-au cam mocait putin, actiunea incepe abia in a 2 a jumatate a filmului, dar e faina si partea a 2 a, si as vrea si partea a 3 a happy

2 răspunsuri:
| Coquinetza a răspuns:

O capodopera a horror-ului.

| WirackAndreea a răspuns:

L-am vazut acum ceva timp, si mi-a placut foarte mult, ambele parti. M-am documentat despre el, si am vazut un articol cu The Vicious Brothers (creatorii Grave Encounters) in care confirma si o a 3-a parte. Nu stiu daca se refera la Grave Encounters sau la Extraterrestrial.