| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Guardians of the Galaxy? In comparatie cu Avengers care va place mai mult?

8 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Astepti filme bune de la Marvel? Viseaza, uita-te la DC Comics.

| Bacemi a răspuns:

Avengers pare mai realist, ceva ce s-ar putea intampla si azi. E un film de actiune cam ca toate celelalte. Cu diferenta protagonistilor.
Guardions of the galaxy e ceva mai mult pentru relaxare. M-as uita mai degraba la acesta momentan. Nu ma omor cu astea cu actiune.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranță Avengers e cu mult mai bun happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Mie mi-au placut amandoua. Ambele sunt bazate pe benzile desenate Marvel, ambele cu supereroi si ambele filme distribuite de Disney. Nu stiu daca poti face o comparatie intre ele, depinde de stil. Guardians of the Galaxy mi s-a parut un pic mai light, in timp ce Avengers mi s-a parut un pic mai serios. Cam atat. Insa nu mi s-a parut unul a fi mai prost decat celalalt.

| Sociopat a răspuns:

Imi displac in egala masura.

| Neberius13 a răspuns:

Nu am vazut guardians of the galaxy, avengers il vazusem cu varu-miu, nu mi-a placut, a fost penibil.

| Wannax a răspuns:

Nicei picture. Use it. Cum poti compara aceste doua filme? Daca esti un copil logic ca vei alege primul. In schimb Avengers e alegerea oricui. Deci eu sunt unul singur doar poate ca si altii vor fi de acord cu mine. sau nu.

| RoBByi96 a răspuns:

Guardians of the Galaxy mi s-a parut mediocru, sper ca nu am ranit sentimentele nimanui cu aceasta afirmatie. Pe cand Avengers, are mai mult decat un film, are o intreaga poveste. Uite aici un link, ca sa intelegi ce spun. http://9gag.com/gag/anB5oy0/marvel-movies-order