| applocker a întrebat:

Ce parere aveti despre nokia n73 in comparatie cu samsung galaxy mini,. dau funda+vot la toti

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Ce Samsung mini.ala e cel mai tare jaf de la Samsung.ce dracu sa faci cu jaful ala? sa te inchini la el sa mearga? sa stai prin service dupa touch? si sa dai milioane pe display+touch aproape din luna in luna? iti recomand NOKIa cu touch.si n73 e un telefon extraordinar.eu am 4 n73.si foarte multe nokia.eu sunt foarte multumit.cei care nu stiu sa nu mai vb degeaba.intradevar cand a iesit n73.se misca greoi, ave buguri.dar acum frate in 2011 au iesit softuri noi.iti bagi de care vrei.si de camera nu mai zic.are o camera super tare, mie chiar nu imi vine sa cred. face pozele mai bine ca un n97 original 32gb.eu sincer ti-l recomand.e un telefon foarte bun.foarte bun.din toata gama Nokia doar 3 sunt reusite.asa arata clasamentul celor 3.N8, N73, N95.dupa asta e n97 cred.

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Nokia N73 este destul de vechi, butucanos si prostut. Plus ca nu este smartphone si se misca groaznic de incet. A fost un telefon bun la vremea lui, acum cativa ani. Samsung Galaxy mini este un telefon foarte nou, cu sistem de operare Android si specificatiile lui vorbesc de la sine. Vezi opiniile utilizatorilor sa te convingi de performantele lui: http://goo.gl/lhhgc.
Succes;)

| stephanny a răspuns:

N73 e vechi dar bun, dar totusi inclin spre Samsung galaxy mini.

| reebexIulian a răspuns:

Salut!
De curand am pus si eu mana pe un Galaxy Mini si nu m-a impresionat prea tare sincer... daca esti fata, mai merge un Mini, dar daca esti baiat, mai bine un N73. Nu mi s-a parut foarte grozav mini-ul. Scrii greu la tastatura la mesaje, design-ul nu e prea stralucit.
Nu prea il recomand sincer :-)

| kydu97 a răspuns:

N73 a fost si va ramane un telefon bun,dar acum sunt la moda cele cu touch screen,galaxy mini mi se pare un telefon destul de bun, iti recomand unul, p.s eu inca mai am un n73 music edition si merge foarte bine