| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Hacksaw Ridge?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O propaganda religioasa, asta a fost acel film, americani din nou sunt cei sfinti si buni iar japonezi cei rai

https://www.cinemagia.ro/filme/hacksaw-ridge-616659/
mister_sir pe 08 Februarie 2017 18:38

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos explică (pentru RAY):

Te-ai uitat la el? E super.

| RAY a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Ce sa vad american sfant vs japonezi rai,nu multumesc,se vede opera lor in toata lumea,homosexualitate,pedofilie, prostie, tarfe, manipulare in masa, niste evrei au preluat controlul si acolo

| Steregoi a răspuns:

E bun filmul. Insa putea pune mana pe arma si sa nu ucida pe nimeni. Cristos a spus: "cine pune mana pe sabie ( pusca ) de sabie ( pusca ) va muri". Mai bine sluga sau prizonier decat ucis ca si soldat. Ecclesiastul 9:4:"un câine viu este mai de preţ decât un câine mort".