| ktlina a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul King Kong? eu l-am vazut si mi s-a parut foarte trist.

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E un film super. Daca nu era tragic, si-ar fi pierdut din farmec.

| TheStory a răspuns:

Da e tragic.
Eu cred ca filmul vrea sa arate ca omul e in stare de orice.
Kong era rege in lumea lui, dar oameni l-au adus la stadiul de prizonier.

| Flaviucu a răspuns:

Daca nu era filmul King Kong nu ar mai pierde oamenii banii la jocurile de noroc.

| Juleuuss a răspuns:

E genial filmul, am și plâns la sfârșit.

| allison20 a răspuns:

Acest film mi s-a parut foarte bun, parerea mea este ca merita vizionat de toata lumea.

| RazvanelStefanel a răspuns:

E un film super si dramatic

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Este frumoss dar foarte trist..Eu am plans de cate ori l-am vazut!puppy dog eyes

| madalinutza1876 a răspuns:

Mi-a placut asa de mult! Da si finalul a fost pe masura filmului.s-a terminat foarte trist, mai era putin si ma puneam pe plans!

| denidulcik a răspuns:

Mi se pare un film bun la care iti dau lacrimile de fiecare data cand il vizionezi

| Rox_Pavel_1978 a răspuns:

Am fost asa si asa dar vam plictisitor ap nu am inteles nica!

| DianaDaiana18 a răspuns:

Buna mi-a placut enorm de tare filmul, un film frumos dar sad pana la urma a murit saracuta gorila chiar a inceput sa indrageasca fata si ea la fel a fost superb:*