| TheCatInBlack a întrebat:

Ce părere aveţi despre filmul Pretty Little Liars?

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Este un serial de fapt. Ce părere am? E mai atractiv decât veşnicile telenovele de pe acasăTV. De ce? Pentru că este o poveste originală, nemaiîntâlnită în alte seriale.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie-mi place mult, e super, plin de mister.

| faramatania a răspuns:

Un serial bun, cu adolescenți, interesant, captivant.Cât se poate de real exprimat în povești de dragoste și prietenie și ură și dezamăgire pe alocuri, învăluite într-un unic secret plin de mister și neprevăzut.Merită vizionat, așteptat episod cu episod, iar ca noutate Ravenswood (22 Oct. 2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place.

| stefydragutzica a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte interesant. Este pentru toti adolescenti. Are actiune, prezinta un subiect interesant, personajele sunt pe atat de frumoase pe atat de interesante. Ti-l recomand cu mare placere. Sper ca si tie sa-ti placa :*

| LadyByanka a răspuns:

Este supeeeer

| RoxxYYY a răspuns:

Sincer,cred ca e super. E combinatia perfecta de mister, dragoste, ura si prietenie. Il recomand. (;