| Musketeer a întrebat:

Ce parere aveti despre sezonul 4 din Pretty Little Liars?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă nu ai ce face mai bun în momentu de față te poți uita de plictiseală...

| faramatania a răspuns:

Părere în ce sens? Este parte firească din întreg serialul (nu excelează, nu iese din tipar) Aceiași actori care continuă povestea cu stoicism, tinker's news ce pendulează între misterul lui A și așa-zisa moarte a lui Alison DiLaurentis. Tinde spre deznodământ.

| PedoBarbie a răspuns:

E frumos acest film serial.

| raduradu2014 a răspuns:

E foarte slab

| Musketeer explică:

Si chiar credeti ca Ezra este adevaratul "A"? Am gasit ceva despre "Pretty Little Liars", poate va va placea. http://seriale.ro/seriale/pretty-little-liars/

| faramatania a răspuns (pentru Musketeer):

Eu nu cred că mr.Fitz este A.Iar cu acest ep.19, atât de reușit și atât de lăudat, exact acest aspect devine și mai incert, aproape că nici nu mai crezi în existența lui A.Rămâne de urmărit în continuare, însă episodul acesta artistic și grandios parcă a anulat misterul.

| Musketeer explică:

Si chiar credeti ca Ezra este adevaratul "A"?