| butterflyeffect0000 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul "The Great Gatsby"?

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Care dintre variante?
1974 cu Robert Redford
http://www.cinemagia.ro/filme/the-great-gatsby-marele-gatsby-4466/
2013 cu Di Caprio
http://www.cinemagia.ro/filme/the-great-gatsby-32648/
Ambele "super".
Ar trebui sa le vezi pe amandoua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi a placut mult

| fuzzer a răspuns:

The best movie.

| MonnicaM a răspuns:

Este minunat, chiar merita vazut happy

| ChrisNemo a răspuns:

Toti spune-ti ca e cel mai frumos film pe care l-ai vazut vreodata dar nu adaugati nici un argument pe care sa va bazati afirmatia.Sincer eu nu l-am vazut inca nici varianta veche, nici cea noua, dar ti-as recomanda sa citesti cartea intai si apoi filmele.

| ingeruldragutz a răspuns:

Cel mai trare film vazut vreodata
darr bineinteles ca altii oamenii au simtul aprecierii diferit
adica sunt aprecieri diferita si oamenii diferiti de asemenea:d

| LaryFataCuOchiDulci a răspuns:

Este tare