| NoLimits4Me a întrebat:

Ati vazut filmul "The Great Gatsby"? Ce parere aveti, merita vazut?

3 răspunsuri:
| Mirunikaa02 a răspuns:

L-am vazut ieri la cinema city este un pic plictisitor la inceput adormi laughing)dar la sfarsit el vrea sa cucereasca o fata si acea fata nu stia ce sa faca si marele gatsby era un criminal deoarece cand plecare se la ea a fat cu masina peste cineva ..si la final el era la el acasa la piscina si cand se pregatea sa iasa ca sa raspunda ca telefon deoarece il suna acea fata cineva il impusca si moare!

| Mihaela1964 a răspuns:

Da,merita vazut.

| Anonymous1995 a răspuns:

Eu l-am vazut si merita, ti-l recomand happy