| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Timerider: The Adeventure of Lyle Swann cu Fred Ward. E un film bun sau prost, in ciuda faptului majoritatea considera cliseu?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ai o fixatie pentru acest Fred Ward. happy Pana sa pui tu intrebari pe aici, eu nici nu auzisem de el...dar pana la urma, fiecare are dreptul la propriile-i fixatii ciudate...eu eram topit dupa blonda de la ABBA. laughing

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

Fred Ward a jucat in The Right Stuff si Tremors.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Stiu, pentru ca m-ai facut curios si l-am cautat pe Google. Dupa fata, mi-am adus imediat aminte de el, dar numele nu-mi spunea nimic.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

A jucat in Remo Williams.