| Leylla a întrebat:

Ce parere aveti despre finalul serialului Iubire si >Onoare?

Răspuns Câştigător
| pufoseniaRO a răspuns:

Hmmm...let me think, nu stiu ce sa zic parca imi pare rau ca m am uitat la iubire si onoare pana la capat ca nu i mare lucru.finalul e cel mai prost posibil dupa parerea mea. pupici:*

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Un final sec.Macar de arata ce se va intampla in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| pufoseniaRO a răspuns:

Hmmm...let me think, nu stiu ce sa zic parca imi pare rau ca m am uitat la iubire si onoare pana la capat ca nu i mare lucru.finalul e cel mai prost posibil dupa parerea mea. pupici:*.