| RoadToNowhere a întrebat:

Ce parere aveti despre Gravity Falls de pe Disney Channel? Foarte multi zic ca desenul are o influenta rea asupra copiilor...voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
| LoriWitch a răspuns:

Daca te uiti ca un copil la serial poate nu observi nimic. dar ca un om matur sau adolescent. observi mesajele subliminale, codurile si restul.

Din anul 2010 illuminati a pus stapanire si pe disney channel.

In Gravity Falls sunt multe mesaje subliminale. Uite dovada: http://www.youtube.com/watch?v=9x2-ptd2jMs

| Sociopat a răspuns:

Singurul lucru pe care il stiu despre desenul ala e un scurt "comic" porno intitulat "Gravity Balls".

Praise Shadman!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare un desen animat foarte bun.

| piratuu a răspuns:

Gravity Falls: Ciudateni e chiar un serial reusit. Are o influenta rea deoarece apar niste imagini cu Illuminati. Eu unul nu cred in Illuminati. De exemplu, la sfarsitul introului apare pentru 1-2 secunde o poza cu Illuminati.

| CiocolataCalda a răspuns:

Nu cred in illuminaty. Mie mi se pare adorabil si nu cred ca are o influenta asupra copiilor. Ce atatea semne si coduri... Mabel si pufulet sunt baza! laughing)

| Claudiu_Andrei_1996 a răspuns:

Pfff...Nu are influenta rea. dar daca esti atent vei obeserva chestii interesante, de ex : Stan e varcolac, Robbie e zombie, Wendy e zana, Bill apare peste tot! (astea care le-am zis sunt adevarate)