| andrapupici a întrebat:

Buna ce parere aveti despre serialulvioletta de pe disney channel?

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Repet, Game of Thrones e pişat în comparaţie cu Violetta.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Plictisitor,enervant si de fiecare data cand apare un baiat ea se indragosteste de el.ce vrea sa insemne asta?

| Eastwood a răspuns:

Serial de copii, o fata ce nu stie ce simte pentru nici un baiat, cum apare unul deja simte ceva pentru el, nu recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arma numai buna pentru a enerva persoane si a le scoate din camera.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serial pentru ocpii sau pentru fetite, eu nu ma uit nici daca imi dai in cap... e prea siropos... si traducatorii intoneaza asa prost,,,

| Happyjump a răspuns:

E un serial plin de mincinosi si o cu*va car are 10 baieti in același timp, e o porcarie

| OaiaNinjalău a răspuns:

Hannah Montana varianta mai noua si mai usuratica... :3 Suna mai bine cu A in loc de E... big grin