| AntiTeamEdward4Ever a întrebat:

Ce parere aveti despre Harry Potter(ma refer ca film)?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Imi place foarte mult, de abia astept sa se lanseze prima parte din Harry Potter si amuletele mortii.Imi place foarte mult de Emma Watson, este o actrita frumoasa si talentata.
J.K.Rowling este o sriitoare adevarata.
Am citit seria HP, si mi-a placut foarte mult.
Filmele HP, intotdeauna sunt foarte bune, si se numara printre seriile de filme preferate de public.
Contine aventura, comedie, dragoste etc.
Sunt niste filme frumoase, actorii au crescut jucand in aceste filme.
Sunt multe personaje care au murit in ultima carte(si asa se va intampla si in film)si este mare pacat, pentru ca eu am crescut citind aceste carti, si cu timpul m-am atasat mult de personaje, dar asta este nu avem ce sa facem, decizia lui J. K.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jadis a răspuns:

Of frate. Iara una care este impotriva Twilight? Am vazut ca si fanii Twilight sunt impotriva lui Harry Potter. Da ce tot aveti cu intrebarile astea? Si de ce Twilight vs Harry Potter? Sa sti ca le dispretuiesc pe amandoua dar cel mai mult pe Twilight. Sa sti ca ma mir ca mai vezi pe cineva antiTwilinght si te respect pentru asta laughing

| Fαntαsy a răspuns:

Mie imi place mult povestea, mai ales ca are mereu continuari love struck. E mai mult fictiune si aventura, de asta imi place mie asa de mult:X

| Mary496 a răspuns:

E un film foarte bun. E destul de bine cotat si chiar e pentru toate varstele! Am citit toate cartile si de asemenea am vazut si filmele si chiar nu am fost dezamagita! E bestial.

| aty91 a răspuns:

Mie imi place, le-am vazut toate si de abia astept sa apara si urmatoarele.

| Anileda a răspuns:

Imi placehappy

| Frrramboise a răspuns:

Sunt o mare FANA

iubesc si filmele si cartile, TOOOOT...love struck

| SweetyNuta a răspuns:

Nu pot sa spun ca il ador, dar imi place.Nu l-am vazut tot mai mult de jumata.Imi place putin.

| Andr3yCzz a răspuns:

Filmu este chiar.nu pot spune chiar Bestial dar este foarte frumos, le-am vazut(nu pe toate) dar in mare parte le-am vazut si sincer mi-au placut destul de mult!
Magie, lucrurui paranormale...Frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare an pe Pro Tv, cand este difuzat(prin ianuarie).