| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre ultimul film din seria Harry Potter?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu -mi place Harry Potter.

| hândel a răspuns:

O mare dezamagire. Dupa timpul pe care am fost nevoit sa-l astept, au venit cu asa slab capitol. Chiar nu ma captivat. Ma plictisisem la un momentdat si chiar vroiam sa schimb filmul, il schimbam de nu ma dureau picioarele ca sa ma scol. Sper ca au pastrat actiunea pentru. ultimul capitol.

| BUBULINA a răspuns:

Eu nu ma uit la Herry Potter
ca ma uit la hanna

| BUBULINA a răspuns:

Scz Hannah Montanalaughing)

| inna a răspuns:

Destul de slab... din ce in ce filmele sunt mai aiurea.Am cam atzipit la el laughing

| sorin a răspuns:

Nu imi place acest gen de film.

| buburuzAndreea a răspuns:

laughing Ce tare! E pus pe pauza, am ajuns cam la jumatate. Te anunt cum mi s-a parut dupa ce il vad pe tot!

| elizasedai a răspuns:

Cam slab filmul...pacat cartea e insa frumoasa filmul a iesit, dupa cum se vede, un dezastru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-a placut niciodata Harry Potter.