| Anndddra a întrebat:

Ce parere aveti despre noua Ioana din iubiri secrete? unde este ceea adevarata? si madalin cel de la spital este chiar el? ca nu am mai vazut cateva episoade si stiu ca doreau sa-i faca si lui o sosie! Si nu mai stiu ce s-a intamplatbig grin ce o sa se intample cu noua ioana? Dau fundita celui ce imi explica putin:d ce sa mai intamplat

4 răspunsuri:
| polobestone a răspuns:

Ioana cea noua este o impostoare pusa de Damian sa le faca rau Marisilor iar Ioana cea adevarata e tinuta de Damian ostateca Madalin da este chiar el a fost rapit cu ajutorul Ioanei dar a scapat din laboratorul lui Damian a fost anesteziat dar anestezia nu la adormit complet iar atunci cand s-a trezit a spart sticla cu estoniu si asa i-a dat drumu pentru ca nu mai aveau alt estoniu pentru alta operatie iar acum este la spital cu amnezie pentru ca a fost anesteziat de 2 ori

| Anndddra explică (pentru polobestone):

Si totusi, cand o vor descoperi pe Georgiana parca o cheama!?

| polobestone a răspuns (pentru Anndddra):

Pai inca nu stiu pentru ca Mircea s-a cam prins de jocurile ei murdare dar Mircea cand ii spune Valeriei de ceea ce face Georgiana nimeni nu il crede si Georgiana ia injectat alchool in sange ca sa faca coma alchoolica si asa sa scape de el si asa s-a terminat episodu 23 aaa app daniel a intrat la puscarie pentru ca a fost prin de politie in timp ce incerca sa il omoare pe Sorin si asa Sorin a ramas cu Raluca. Iulia a fost obligata de Damian sa se intalneasca cu arabu ala si sa se casatoreasca cu el si a acceptat acest lucru pentru ca daca nu accepta Damian i-a promis ca ii va omora pe toti din familia Maris

| Anndddra explică (pentru polobestone):

Dahappy multumesc! am vazut si eu saptamana aceasta! oare chiar va arunca casa MArisilor in aer?