| RaR a întrebat:

Ati vazut ultimul episod din iubiri secrete? Ce parere aveti? Cine credeti ca este cel care a violat-o pe valeria? Damian? Deci asta inseamna ca nu victor este tatal Ioanei si a lui Madalin.

7 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Ma gandesc ca n-ar putea sa fie damian pentru ca nu si-ar omori proprii copii, ca el vroia sa ii faca rau ioanei si lui madalin sa se razbune pe stoian happy, vedem luni, foarte tare si episodul din aceasta seara big grin love struck.

| Burlacu_Florin_1992 a răspuns (pentru Blackwoman27):

Damian nu arede unde sa stie ca valeria a ramas grea dupa agresiune!

| RaR explică:

Pai poate Damian nu stie ca sunt copii lui si crede ca i-a facut cu stoian. Daca stoian nu a fost, atunci nu avea cine plus ca Damian si Stoian erau amandoi indragostiti de Valeria deci daca Stoian nu, e posibil ca Damian.

| ilcmty a răspuns:

Cica odata cu Victor a facut dragostea de a ramas insarcinata Valeria, iar Damian doar a agresat-o...eu nu prea mai inteleg aici big grin

| bakero a răspuns:

Nu Damian a violat-o pe Valeria ci Cioaca. Asta dupa ce a ingropat-o pe Elodia! Victor este cumatrul fratelui surorii matusii cumnatei vecinei lui Madalin! big grin

| Ramonica5anisori a răspuns:

Da am vizionat acest episod. Daca intr-adevar Damian este tatal Ioanei si a lui Madalin inseamna ca Capone si Daniel sunt frati cu Ioana si Madalin, asa-i?

| Burlacu_Florin_1992 a răspuns:

Stoian era Considerat tatal lor pentru ca se credea ca el este agresorul insa Madalin si Ioana cred eu ca sunt copii lui Damian ei fiind numiti de Valeria in sezonul 3: Rezultatul agresiunii din tinerete!