| Andeuta a întrebat:

Ce parere aveti despre Prison Break? Merita vazut? Vreau un rezumat scurt despre el. fundabig grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E serial ul care m-a tinut treaz multe nopti, desi nu am acest obicei. La ultimul sezon o cam trag de urechi dar oricum merita,

rezumat pe scurt, sunt doi frati, unul acuzat pe nedrept de o crima si condamnat la moarte, celalalt intra special la inchisoare sa il ajute sa evadeze. odata evadati incerca sa ramana liberi pana unul dintre ei ajunge din nou la inchisoare si iar incep planurile de evadare.

dupa primele 3-4 episoade nu ai sa te mai poti opri

7 răspunsuri:
| Keilly a răspuns:

Da, merita vazut! Eu l-am terminat si mi-a placut foarte multbatting eyelashes

| Liviu a răspuns:

Eu spre sfarsit m-am plictisit laughing insa in afara de ultimele 4 5 episoade am vazut tot sezonulwinking prea destept acel om happy prea tare'n ' putsulica ' sa ma exprim asa happy

| availablehandyman a răspuns:

Nu am vazut filmul! dar am jucat jocul si e jmecher!winking

| Mokaxoxo a răspuns:

E soooooper!

Răspuns utilizator avertizat
| Wrufloukel a răspuns:

Este cel mai tare film serial văzut de mine pe acest pămant! Cred că este unul din cele mai frumoase! În acest film este vorba despre onoare, te invață ce este cuvăntul, îți arată oameni care se vănd rapid, oameni labili care se sucesc imediat, dar si oameni puternici care nu cedeaza indifferent de situație și care luptă pănă la capăt pană ași indeplini un țel!

| Delliric1 a răspuns:

Prison Break... Eu unul l-am văzut de 3 ori, toate sezoanele şi Merită văzut. Nu cred că există vreo persoană căreia să nu îi placă acest serial.
Detalii :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Prison_Break