| Hexcore a întrebat:

Am vazut acum vreo 3-4 luni primul sezon din Prison Break si tin minte doar povestea pe scurt,
acum vreau sa ma apuc sa termin tot prison break-ul.
Se merita sa revad primul sezon si apoi sa incep cu celelalte? Sau incep direct cu 2?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Da, merita sa revezi primul sezon ca sa iti reimprospatezi memoria.Eu sunt o fire ordonata si as incepe cu primul sezon chiar daca l-as mai fi vazut.Bafta! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa o iei de la capat, mai vezi detalii care ti au scapat prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita sa incepi iar de la inceput pentru ca primul sezon e oricum cel mai bun. Restul sunt asa si asa.