| ĎĮĐĬ a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? Vreau pareri sincere happy

12 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna!

Mie nu-mi place asa de mult dar este o fata draguta, frumusica, talentata si muncitoare. Joaca intr-un film si este si cantareata super, e muncitoare. Are melodii frumoase si nu se da prea mult in spectacol e o fata care isi vede de viata ei asta imi place la ea. Daca iti place e bine daca nu-ti place nu este nicio problema

| stefandamonelena a răspuns:

E super draguta o cantareata buna si joaca bine in filme

| ɔɐıɔ a răspuns:

Auto tune la greeeeeeu

| Orbithh a răspuns:

Mie mi se pare foarte de treaba draguta acre iubeste sincer(pe justin biebber)care s-a chinuit sa isi faca o cariera si a reusit...este o persoana foarte speciala

| YumiSukinanda a răspuns:

Selena Gomez este o fata de treaba si are niste melodii frumoase parerea mea cred ca e cea mai buna vedeta pentru ca pentru ea fanii ei inseamna cum ar fi familia ei asta imi place la ea

| HinnaBunneh a răspuns:

Mie Nu Imi Place De Ea Ca Persoana In Primul Rand Eu O Consider o persoana prefacuta.si in plus nu e mare frumusete e cam stearsa.eu cred ca se foloseste de justin >.>!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup.

| AntoniaOrman a răspuns:

Mie mi se pare o fata draguta. happy E draguta, canta bine, joaca bine in filme. happy Imi plac melodiile ei, dar cel mai mult Come and Get it, Slow Down si A year without rain. happy O zi buna in contiunare.

| ღβأβأ a răspuns:

Nici prea buna nici prea proasta... In general e destul de OK dar uneori poate sa atraga atentia intr-un mod nu prea placut...

| AlexJX90 a răspuns:

Ce o fi fost in capul ei cand l-a ales pe terminatul ala? Aceasta chestie ma face sa o urasc pe fata aia mai rau ca pe dracu cand s-o lasa de el atunci o sa fie ok in rest PACE!

| pissyaly a răspuns (pentru AlexJX90):

Este cu el numai pentru bani.
http://www.rimel.ro/2011/08/n-au-anii-dar-au-banii-cine-sunt-ei.html
Mie Selena mi se pare cam falsa dar fiecare cu parerea lui.

| Edi29 a răspuns:

Ma ce sa zic nu imi place de terminatu ala de iubit al ei...in rest bai nene miar place sa fie iubita meabig grin.