| saby511526 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre Selena Gomez?
am nevoie de niste pareri

5 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Meh, n-am nimic cu ea. Îmi place o melodie. Ea nu e cine știe ce, în general nu mă dau în vânt după vedetele disney dar e destul de ok. Acceptabilă zic eu.

| Wøodenpints a răspuns:

Fața ei cere șuturi.

| Crucified a răspuns:

Târâtură de fiinţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa si atat.

| Dulcika50 a răspuns:

Ce sa spun, bine ca sunteti voi destepti! Mi-e sila de oamenii care insulta din invidie! Daca ati fi macar asistentii ei v-ati simti regi! E foarte frumosa si talentata! Canta super, joaca super si se imbraca foarte dragut! Merita apreciata! Si in fond e o vedeta, toti cacaciosii de reporteri vin repede cu insulte pe toate vedetele ca sa mai castige niste popularitate.