| CMariuss a întrebat:

Ce parere aveti despre seria filmelor "Final Destination"? Dar despre "The Grudge"?

5 răspunsuri:
| StiGGy a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3 sunt super faine. Scary Movie e parodie dupa acest film.Eu unul nu m-am mai dus noaptea la baie cam 2 saptamani.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Final destination scuze dar nu l-am vazut :-), iar "The Grudge" dupa parerea mea nu e asa horor.Am vazut toata seria si nu e atat de interesant, ma plictiseam privind, dar asta sunt eu.Parerea mea :-). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Alexander21 a răspuns:

Final Destination, foarte bune, insa ultimul nu a fost prea stralucit.The Grudge nu am vazut.

| roisin a răspuns:

The Grudge mi se pare un film foarte slab, cel putin remake-ul americanilor este vai de el. Desi lumea il catalogheaza ca fiind film "de groaza" sau "horror", eu nu am simtit nici un fior in timp ce ma uitam la el. Dupa parerea mea, nu prea a fost convingator. Dar aceasta este, repet, doar parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Final Destination :-ss :-ss :-ss
Vaiii! E horror rau de thot laughing!