| JiHyun a întrebat:

Ce parere aveti despre serialele coreene? Mie-mi plac foarte mult si as vrea sa stiu si parerile altora.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cand am fost vara trecuta la tara ma uitam la toate serialele coreene de pe Tvr 1 happy
Chiar imi placeau. dar acasa nu m-am mai uitat...imi plac mai mult serialele americane.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| LupuMaria a răspuns:

Ce parere am despre serialele coreene? Le ador foarte mult. Is foarte interesante si amuzante uneori. Mai ales imi place foarte mult si cum joaca personajele. In fine, tu ce seriale ai mai vizionat?

| anutza899 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult le-am urmarit pe toate de pe tvr1 si euforia