| addelyna2014 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "ingeri pierduti"? thinking

8 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

E un serial foarte ok, actori buni, povesti de viata interesante...merita vazut

| thalyslly a răspuns:

E destul de interesant, are o tema destul de frecvent intalnita in ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial frumos, este cu siguranta inspirat din realitate si ne invata si lucruri interesante.Actorii sunt actori foarte buni, pe care noi i-am mai intalnit si in alte seriale.Actiunea este una buna, dar pacat ca se termina asa de repede. happy

| August99 a răspuns:

Foarte tare... dar e prea scurt, imediat se termina sad

| bumtzbumtz a răspuns:

Mie mi se pare interesant, dar cam scurt.

| DolceChrs a răspuns:

Neh. mai bine telenovelele spaniole laughing

| mady20300 a răspuns:

Suuper tarehappy..pacat ca este prea scurt...imediat se va termina.si cred ca este inspirat cat de cat din realitate.:*

| LoNd2 a răspuns:

Acceptabil. happy