| AntoNella41 a întrebat:

Cine se uita la ingeri pierduti?
Si ce parere aveti despre serial big grin
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

La inceput cand am inceput sa ma uit si eu la acel serial mi s-a parut foarte bun, dar din pacate am inceput sa ma uit la alt serial.

| AntoNella41 explică (pentru Grimmjow69):

Si la ce serial te uiti acuma?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru AntoNella41):

Ma uit la serialul Smallville sezonul 2.

| AntoNella41 explică (pentru Grimmjow69):

Pare fain da are prea multe sezoane si ma plictisesc repede laughing
Ii asemanator cu supernatural?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru AntoNella41):

Este vorba despre Clark Kent = Superman doar ca mai tanar, si da este gen supernatural.Si eu ma plictisesc la unele seriale care depasesc 6-8 sezoane.laughing

| AntoNella41 explică (pentru Grimmjow69):

laughing) si asta cate sezoane are vreo 11 nu?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru AntoNella41):

M-am informat si cred ca are 10 sezoane. In fine nu cred ca o sa ma las de acest serial, cum am facut si cu "Breaking Bad" care a avut 8 sezoane parca, nu mai stiu.laughing)

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am vizionat un singur episod și a fost interesant!
Pa, pa.

| Garielu a răspuns:

EO,E mistobig grinImi plac aventurile prin care trec toti big grin
Funda?

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Nu imi place deloc

| vikisim333 a răspuns:

Este destul de cool!