| Bianca306 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de telenovela Ingeri pierduti?

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Urăsc telenovelele. Iar porcăria aia de îngeri pierduţi e pentru virgine de 14 ani. De ce m-aş uita la o telenovelă? Să privesc cum plânge o duduie? Nu stau eu să-mi pierd vremea uitându-mă la televizor. Eu nu am mai deschis televizorul de foarte mult timp.

1 răspuns:
| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Buna, Bianca!

Eu nu sunt o mare fana a telenovelelor. De fapt, nu ma uit cam deloc. Dar „Ingeri pierduti" este chiar originala si este singura de pana acum care mi-a atras atentia. Are o actiune foarte interesanta si cred ca sunt unele fete care se regasesc in cele doua personaje pe care le-a parasit mama.
E foarte interesant, din punctul meu de vedere.