| enTine a întrebat:

Ce părere aveţi despre serialul "Micuţele mincinoase"? Merită să-mi pierd timpul cu el?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Serialul Pretty Little Liars se bazează pe o poveste ce include un secret plin se mister.Este un serial plin de suspans,cu surprize de tot felul, cu un fantastic mai echilibrat însă, nu atât de incitant ca cel din The Vampire Diaries, cu adolescenți, nu pretențioși ca în Gossip Girl, dar cu mai multă originalitate.Cred eu că merită vizionat. Până acum nu m-a dezamăgit niciun episod.

| AndyLavy a răspuns:

Eu am vazut cateva episoade, mi s-a parut plictisitor, si prea o lungeste...
Acum depinde de gusturile tale.
Poti incerca, iti vei da seama daca iti plc sau nu dupa 3, 4 episoade.

| Mokaxoxo a răspuns:

E un serial foarte bun si foarte reusit bazat pe incredere, prietenie dar si ura, razbunare, mister.Eu cred ca nu vei regreta daca il vei vedea.

| yAsMy11 a răspuns:

Eu sunt la zi cu ep, mie mi se pare ca e unul ditre cele mai reusite seriale, e foarte mult mister, dar acum depinde de gustul fiecaruia. E unul dintre cele mai vizionate seriale in S.U.A