| AnutzzaMariia a întrebat:

Urmariti serialul "Micutele mincinoase"? Cum vi se pare? Merita vizionat?

Răspuns Câştigător
| anne1997 a răspuns:

L.am vazut pe tot in 2 zile. Nu ma mai puteam desparti de serile. Merita vizionat! Este vorba despre o fata care a disparut si au gasit.o dupa 1 an moarta. Ea avea 3 prietene care acum primesc mesaje de la cineva care se semneaza "A". o sa.ti placa. Daca hotarasti sa te uiti iti urez vizionare plecuta.

1 răspuns:
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Acum 2-3 zile am început să mă uit și eu și pot să îți spun că merită din plin. E interesant, plin de mister și te ține în priză tot timpul. Nu ai cum să te plictisești. Sunt de abia la episodul 9, dar deja m-a captivat. Dacă te hotărăști să te uiți îți urez vizionare placută!