| Shirahoshi a întrebat:

Ce parere aveti de anime cum ar fi naruto shippuden, one piece sau fairy tale?

5 răspunsuri:
| TeamLana a răspuns:

Toate sunt super

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Naruto Shippuden e unul dintre preferatele mele inmpreuna cu fairy Tail. Insa in One Piece nu-mi place nici firul povestii nici Grafica. Dar fiecare cu parerea sa.

| Solovastru_Sebastian_2000 a răspuns (pentru SuKi2KirAi1):

Înseamnă că nu te-ai uitat one piece ii mai bun decât naruto si mai tare de 10 ori decât fairy tale
Nu te uiti pentru grafica si firul povești si fue clar grafica din one piece ii mai definită decat la fairy tale povestea este asemănătoare cu naruto
Naruto vrea sa devina hokage si Luffy regele piratilor
Deci apucate este foarte tare

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Eu sunt inebunita dupa Naruto Shippuden, dar pe celelalte nu le-am vazut! big grin

| Solovastru_Sebastian_2000 a răspuns:

One piece si naruto sp sunt uneltele

Întrebări recente