| larya234 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul nini?-fundita

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Imi place foarte mlt.eu nu il vreau subtitrat>:p imi plasce asa cum e.e un serial de copii,dar si de adulti in acelaasi timp love struckrad foarte mlt la el. povestea este super interesanta, te tine si in suspans si o iubesc pe cicikissimi place mlrt si de lola, dar si de carla(tipa noua care a intrat in serial de curand)sunt tare dragutewinkingsofia e cam fitoasa si vrea sa i se acorde doar ei atentie.sora ei,zoe,seamana leit cu ea, desi n-am o parere proasta despre ea, pentru ca e un ciopil.in schimb, ele doua se imbraca tare frumos.victor e dragut dar nu-mi place ca se baa in relatis pe care o asre tomas cu ninisadla fel si selina>:pmama sofiei si a lui zoe, e foarte enervanta.cheama e cam prostut, dar ma amuza. carmen e cam grasa, dar haioasa.nicolas ma enerveaxza(nini e nicolas)winkingma enerveaza vocea aia a iei and se da drapt baiat, precum si cum ii sta cu cperuca>:pmelodiile sunt minunata, la fel si imaginile! martin se tine dupa cam multe fete.hon e un baiat superb!love struckla inceput nu imi placea de el, dar dupa ce a intrat sa lucreze in ambasada nu mai era baiatul ala fitos si rautacios de la inceputlaughingceilaltui lucratori din ambasada nu prea intresanti, dar destul de haiosilaughingsebastian+vicki=lovlove struck le sta minunat impreuna.cum il alinta ea:ursuletule, bombonelulrolling on the floortomas e un actoir splendid si la final va ramane cu nini(florencia berotti)happyle sta si lor dragut impreuna.se vede ca se iubesc, dar nu isi spun sentimentele.nini nu prea stie cece vrea, dar toti imi place mlt de ea.ciou e cam urata si sincer,in film, nu stiu ce a vazut frumuselul de tony; la ea! abel=bleachsadnu-mi place deloc de el si mai ales cum ii sta cu lola, favorita meahappy
iubesc mlt filmul! tie iti place?love struck smugfunditzzza pentru parere?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Este o tampenie!
pur si simplu este o telenovela! ...parca inainte copii se uitau la desene! acum se uita la telenovele!
patetic!

| wendy434 a răspuns:

Cel mai tare! sunt fan nr.1 nini!

| DrDeath a răspuns:

Urat rau de tot.Nu stiu de ce la facut...sa invete copii de 4-5 ani cum sa se sarute sau chestii de genul asta?
Penibil rau de tot

| larya234 explică:

Mai astept raspunsuri si pe urma voi acorda o fundita.

| ღdiaღ a răspuns:

Il ador.Nu ratez nici un episod.(la inceput eu l-am urmarit din intamplare), dar a fost un mare noroc.E foarte frumos.Cand Martin a fost dus la internat(a scapat)eu am plans.Merul eu vreau sa ma tin tare, ca nu pot sa plang, dar iata ca nu m-am putut abtine.Mama mea,se uuita cu mine impreuna. Federico Amador(Thomas)este actorul mau poreaferat(si Zoe,Cici, Sofia, etc.)Vizionare placuta in continuare!

| anutzica001 a răspuns:

Mie imi place

| Christinne8 a răspuns:

Sincer nu`mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ayyyyyyyy love struck

| AdyAdeluş a răspuns:

E foarte frumos si cei care spun cuvinte urate mai bine nu raspund eu sunt de acord cu andra este un serial dragut si actorii sunt destul de buni la toti vi se pare doar nini o actoare buna pentru ca ea a mai jucat in filme poate ceilalati nu.Este frumos si il urmaresc in fiecare seara daca vrei sa mai stam de vorba id meu este ady.adelus@yahoo.com te rog sa ma contactezi.

| Raul1 a răspuns:

Cel mai tare serial de pe disney channel happywinking tare! de ce? fiindca de prima data cand le vezi ti se pare pateticwinking dar daca te uiti mai mult iti place si acum in 31. |||. 2011 mai urmaresc happy

| dianahhp a răspuns:

E mai mult telenovela. mie mi se par actorii prosti, povestea destul de plictisitoare si banala si e enervant cum e dublat. daca ar avea subtitrare probabil ar fi mai dragut thinking