| NuImiPunNume a întrebat:

Ce parere aveti despre Serialul Nini?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Un simplu cuvant cate intelesuri poate sa aiba?
N-I-N-I
cand pronunti acest cuvant multi se gandesc la lucruri diferit la numele unui caine sau porecla numelui Nina eu insa am cu totul alte ganduri
acele ganduri sunt ceva frumos este un cuvant special printre altele si ma face sa ma gandesc la lucruri total diferite de ce gandesc oamneii
acest"mic" cuvant ma poarta peste orizont peste soare intr-o lume doar a mea unde ma intalnesc cu cine vreau si fac ce vreau
jumatate sau poate mai mult din aceasta lume i-o datorez acestui serial de ce?
pentru simplul fapt ca exista
si iti spun sincer asa fac mereu
ma atasez de un lucru de un film de ceva si el face parte instantaneu din lumea mea colorata
nini m-a facut sa imi schimb modul de a gandi si de a fi
poate nu ma intelegi deoarece multa lume nu ma intelege sau nu isi poate inchipui cum de spun atata dar daca cauti in spatele acestor cuvinte poate ma intelegi
apropo si felul cum vorbesc l-am dobandit de la un lucru de care m-am atasat
si acum iti drept, clar si in fata:am o parere foarte buna despre acest serial
chaw!

4 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Sa zic sincer(fara suparare pentru. fani).E un serial de duzina!hee heedar, cu toate acestea, imi placebig grin.Nu e cine stie ce, dar ma uit la toate, de obicei.big grin

| XByancaElenaX a răspuns:

Deci eu am o parere super buna ma uitam in fiecare ziஃ ஊ ஏ ஐ iar pe urma nu a mai aparutsadacum incepe parca pe la ora 7 dar eu nu mai am prog disney chanel pacat pacat e super misto eram telespectator, ...foarte infocat la fel si la Cuore inima de copil(pe romantica) doar ca incepe la alta ora si la Mesaje de dincolo care s-a terminat(pe axn)si incepe miercuri Seara eu iti zic sa te uiti in continuare daca te uiti
e un serial
Super!
Superr!
Misto! 11
100% 100%happy
Suces!

| LoveBlind a răspuns:

Ill ador:X:X

| Kadorin a răspuns:

Eu cred ca serialul Nini este cel mai bun serial de pana acum.