| Andruzzi a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul " The Mentalist"?
Mi l-a recomandat un prieten, si inainte de a incepe sa-l urmaresc vreau sa aflu si parerile voastre.
[Daca nu ati vazut niciodata serialul nu are rost sa-mi raspundeti]

Răspuns Câştigător
| camy417 a răspuns:

Daca nu ai rabdare nu prea are rost sa te uiti, dar serialul e genial. are di tăti. spre deosebire de alte seriale de acest gen acesta are si un scop: prinderea unui criminal in serie ce a ucis familia protagonistului. Da, e destul de enervant sa stai 6 sezone si sa te intrebi cine e Red John, dar mie tot imi place serialul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită vizionat, mă. E bun.

| Miihaelaaa a răspuns:

Serialul este super, merita sa-l vizionezi.