| Robertofachiru a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul The Mentalist?

Răspuns Câştigător
| DianaMaria14 a răspuns:

Sincera sa fiu, numai ce l-am terminat de urmarit si sunt placut surprinsa.Este nemaipomenit si astept cu nerabdare sezonul urmator. Jane Patrick este briliant, iar misterul despre Red John ma mananca laughing, de abia astept sa vad cine este si cum va fi sfarsitul sau.

| Robertofachiru explică (pentru DianaMaria14):

De acord! Si pe mine ma fascineazabig grin. Sunt foarte curios ce se va intampla in sezonul 5. Am pus intrebarea pentru ca sa fiu sigur ca nu sunt doar eu singurul care urmareste cu atat interes serialul!

2 răspunsuri:
| stefioctavia a răspuns:

E superb.