| Claudiu566 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul " The Punisher" de la Netflix? Care sezon vi se pare mai bun? Primul său al doilea?

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Al doilea, mai multa actiune.

| Claudiu566 explică (pentru Sn4k3):

Acțiunea nu e totul

| Sn4k3 a răspuns (pentru Claudiu566):

Intr-un serial ca asta, cam e. Si povestea mi s-a parut ceva mai buna oricum.

| ziftode a răspuns:

Primul film a fost cu adevarat tare, realist si mai ales distributia a fost R_U_P_E_R_E

l-ai vazut?!? tongue... poate e prea vechi pentru tine tongue

| Claudiu566 explică (pentru ziftode):

Nu, cel mai vechi văzut de mine e ala din 2004, oricum cel din anii 80' cred că e doar acțiune, in nici un caz realist

| ziftode a răspuns (pentru Claudiu566):

Sa inteleg ca tu vrei realism
sigur
toti carora mafia le-au omorat familila sunt asa de REALISTI ca se razbuna pe toti si nu iarta unul

sau poate te duci in World of Warcraft si te intrebi de ce undead sau mai ales gnomi (aia care sunt asa de marunti ca au un gust foarte bun prajiti, cu bere) dar sunt asa de puternici ca fac fata si nu se sparg in bucati, nici in fata unui boss de vreo o mie doua sute de ori mai mari decat ei

morala

DUDE, E UN FILM, VREI REALISM, DUTE IN GOD DAMN MF PIATA VITORIEI si "lupta" cu JIGODII DE JANDARMI care bat cu bulanul din dotare si baga in duba, CETATENI ROMANI **NEVINOVATI**, CARE SE PUN IN GENUNCHI SI CU MAINILE IN SUS! si fata de care cica, ca jandarmii respectiv, ar avea "DREPTUL SA SE APERE" ca doar "nenorocitii" de cetateni au ridicat mainile in sus si erau in genunchi, asta e agresiv... NU?!?

| Claudiu566 explică (pentru ziftode):

E imposibil să fie 100% realist, dar serialul de pe Netflix se poate apropia destul de mult de realitate ( înafara faptului că e imposibil să existe un soldat așa de talentat ca Frank si ca Frank se vindecă prea repede)

| Tuderlus a răspuns:

E ok

| oParadox a răspuns:

Se poate si mai bine.