| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul The Secret Circle?

Răspuns Câştigător
| Wellfun a răspuns:

Îi foarte tare. Am aşteptat foarte mult seria nouă. E ceva asemănător cu Vampire Diaries, de asta şi îmi place.
Fundă?

3 răspunsuri:
| ✿puffa✿ explică:

@Wellfun
Hahha...Si eu tot de asta am inceput sa ma uit, ca e asemanator cu Vampire Diaries.Am ajuns abia la ep 5sad

| allestrumf a răspuns:

Eu am vazut toate episoadele care au aparut pana acum (10) si le ador. pe 13 ianuarie apare urmatoru episod. eu una sunt foarte multumita de serial si abia astept sa vad continuarea. daca nu l'ai vazut pana acum eu zic sa incerci, desigur daca iti plac vrajitori.

| CohanIrina a răspuns:

Este destul de ok, eu zic ca merita sa te uiti