| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul The Vampire Diaries? love struck

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Il adoooor love struck
e un serial extraordinar!
ador tot ce tine de el!
damon e sexi si frumooos love struck love struck
stefan e dragut si protector love struck
elena nu prea stie ceva dar e draguta happy

oricum, are o distributie de exceptie.imi mai place si de bonnie, caroline, jeremy, taylor, matt, alaric, jenna

as vrea sa nu se termine niciodata si sa nu mai asteptam cate o saptamana sa ne uitam la un episod!

cand o sa fie si la tv, cred ca o sa ma uit iar rolling on the floor

bye-bye

14 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Imi place enorm de mult.love struck
Are de toate:actiune cat incape, mister, horror, romance si multe altele. Un serial care chiar merita vizionat.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ador serialullove struck povestea este uimitoare si imi plac actorii pentru ca interpreteaza foarte bine rolurilelove struck Il ador pe Damon...

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck
abia astept episodul 13 love struck

Damon love struck love struck love struck

| veronica a răspuns:

Un serial f bun merita vazut, mult mai bun decat cartile seriei.

| xjustfearless a răspuns:

Il ador.
II ador pe Elena si Damon.
Caroline si Tyler. E serialul meu favorit. big grin

| DanielutzaJD a răspuns:

Nu stiu despre serial nu am vazut decata primul episodbig grin, dar cartile sunt splendide :X:X:X:X

| ninaelenadobrev a răspuns:

Il iubesc

| MissJupiter a răspuns:

Il ador doar ca trebuie sa asteptam mult intre episoade!crying eu deja sunt depandenta de acest serial laughing

| Luuuv a răspuns:

E CEL MAI TARE! il adooooor. si Damon e la randul lui PERFECT. :-x si minunat de frumooooooos. :-x Si Elena. vaaai. =p~ E ffff. frumoasa.

| MihaiCristina a răspuns:

Una destul de buna... imi place foarte mult, mai ales Damon.

| joanamm23987465 a răspuns:

Este extraordinar nu iti poti inchipui il ador asta e parerea mea ca este superbb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohlove struck
E pe locul doi in topul meu, dar oricum e =p~
Si Katherine e love struck

| GeOrGy2o1o a răspuns:

Mai mie mi se pare foarte foarte tare(doar la inceput pentru ca devine obisnuit si usor sa rezolve anumite necazuri si sa afle lucruri cu ajutorul vrajitoarelor)daca vrei sa incerci serialul Prison Break asta e chiar foarte real e foarte bine gandid plus ca personajul principal adica Michel Scofild(Wentworth Miller)e foarte foarte frumos si destept dar se termina cam prist.
Apropo pe ce site te uiti la The Vampire Diaries?

| Paranoia_6458 a răspuns:

Cel mai tare serial cu Vampiri love struck