| yloveyou1 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul True Blood?(vreau sa comenteze doar care l-au vazut total sau partial)

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Este un serial care te invaluieste in istoria lor din primul moment... si iti doresti sa vezi continuarea tot mai mult. Mie una, chiar imi place foarte mult, pentru ca combina iubirea intre personaje, dar si are stropi de pericol care pica in momentul cel mai neasteptat. Frumos serial, ce sa mai spun laughing

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Cam pervers...

| yloveyou1 explică (pentru mariacris98):

Asa elaughing)si eu l-am vazut...laughingdar imi placelove struck

| Chris a răspuns:

Mie îmi place, am citit şi cărţile şi lucrul acesta m-a făcut şi mai curios. În plus, serialul apare vara, când există şi timp liber destul de mult. Poţi începe să te uiţi, dacă îţi place supranaturalul la un alt nivel faţă de Twilight, de exemplu.

| DjCriss a răspuns:

happy nu ma uit la acest serial scuze happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

F bun serial, are acel ceva, cand incepe serialul zc k e km plicti dar dp...nu te poti opri-''real blood sucks-TRUE BLOOD''!

| Nostradamuss a răspuns:

E bun

| Vreoproblema a răspuns:

Aualeuuuu! Uita te rapid! Dar te anunt ca o sa mori pana la urm episoade...

| euAly a răspuns:

E beton merita vazut! L-am vazut in intregime si nu regret nici un minut pierdut uitandu-ma la el