| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Ce părere aveti despre sezonul 9 din serialul Dexter?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StrongHeart a răspuns:

Ca orice serial care se lungeste prea mult, o ia usor in jos.
Nu e groaznic, dar nici ideal. De pe la sezonul 7 s-a cam pierdut din farmec daca ma intrebi pe mine, dupa ce o intalneste pe Hannah parca devine o semi-telenovela.

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru StrongHeart):

Eu am vazut doar primul ep din sez 9 asica 20 min si am crezut ca el a murit si e un fel de vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu l-am vizionat!
( Serialul Dexter e unul dintre preferatele mele! )
Am urmarit sezoanele 1 -8 repetat ( de 3 ori! Niciun alt serial nu l-am urmarit cu o asa religiozitate! happy
Am sa imi fac abonament pe Netflix, am sa-l urmaresc si apoi revin cu o parere!
( trailerele banuiesc, nu sunt un sfetnic destul de bun happy pentru a veni cu o parere/ opinie complexa asupra unui intreg sezon al unui a dintre cele mai CRIMINALE seriale happy care exista!

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Pai e pe Netflix sezonul 9?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

Nu e?¿