| DarkShina5566 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul,, Dexter"? Adica, care e povestea lui? De ce ucide?

Răspuns Câştigător
| NonEinstein a răspuns:

Dexter ucide pentru justitie, pentru ca nu ii convine sa vada cum un criminal merge pur si simplu la inchisoare sau si mai rau, cum continua sa fie un criminal, el vrea sa il pedepseasca cum se cuvine, dupa un cod pe care tatal lui la invatat, oricum ii un serial foarte tare mie mi.a placut foarte mult astept urmatorul sezon.

7 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Politist ziua ...criminal in serie noampea

| GeosBIOS a răspuns:

Fiindca-i usparat pe Dee Dee :-)

| pwp a răspuns (pentru GeosBIOS):

Nu poti face diferenta dintre seriale si desene animate...

| GeosBIOS a răspuns (pentru pwp):

Ce sa-i fac daca sunt atat de limitat

| Cosmotel a răspuns:

Ucide pentru ca-i place sa o faca. o are in sange, nu are sentimente. tatal lui l-a invatat l-a orientat sa omoare doar persoanele vinovate si l-a invatat cum sa-si acopere urmele ca sa nu fie prins.
in rest, mai bine te uiti tu sa tragi concluziile.

| Davidddd a răspuns:

Este un serial foarte bun, am inceput sa ma uit la el, el ucide pe cei care sunt criminali big grin