| aиdяaaa●• a întrebat:

Ce parere aveti despre Supernatural?(serialul de pe PRO TV)

11 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Este foarte exagerat. in afara de efectele speciale nu prea are nimic interesant. primele 2 sezoane au fost bune dar apoi a alunecat pe panta actiunii pure fara o poveste serioasa sau macar interesanta in spate care s-o sprijine.

| thealchemist a răspuns:

@flory:
deci daca eu spun ca e plicticos pentru ca e prea inclinat sa se bazeze pe efecte speciale inseamna ca nu sunt deschis la minte sau ca tu esti superficiala?

| ColOreDdrEaM a răspuns:

E cel mai tare lucru pe care l-am văzut vreodată. Pe scurthee hee

| Anileda a răspuns:

E interesant.

| EmdYYY a răspuns:

Pai sincer sa fiu nu m-am uitat dar dupa cum te uiti u mi-se pare o tampenielaughing)) soroooo

| pauladrian a răspuns:

N-as spune ca e foarte reusit serialul, partea interesanta e pe parcursul fiecarui episod, finalul episodului strica tot. Ar avea mai mult succes daca ar lucra la fiecare final de episod si ar dura mai mult.

| aиdяaaa●• explică:

Hei doar am intrebatoh go on.Nu o sa va judec daca va place sau nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pur si simplu il adOr... mi se pare un serial foarte reusit si ma uit de fiecare data.si in plus si cei 2 frati sunt draguti happy. Tie iti place?
Ciao >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural este cel mai bun serial pe care l-am vazut vreodata
si actorii sunt foarte dragutzi.nici nu sti care e mai frumos.anyway eu il iubesc pe JENSEN ACKLES-DEAN

| Flory_8560 a răspuns:

Mie imi place foarte mult filmul, pentru ce-i care nu sunt deschisi la minte nu este recomandat sa se uite, pentru ca o sa spuna exact ca si thealchemist sau spead

| annaa_2997 a răspuns:

Acum nu mai e pe pro tv.nu stiu de ce nu-l mai dau.dar oricum eu ma uit pe net la el.si imi place foarte mult, mai ales de dean:Xactorul care il interpreteaza arata super si joaca foarte bine.