| RarD a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Supernatural? Cel mai frumos raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Pfoaa,PREFERAT!,cel mai tare dintre cele mai tari,este genial serialul,atatea intamplari intr-un singur ep.,si regizorii sunt prea mari,foarte multe idei, ce sa mai vaneze, ce sa se intample cu ei.si au combinat si cu umorul personajelor,in special a lui deanlove struck, actorii sunt foarte buni!thumbs up, eu l-am terminat dejabig grin

3 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Deci pur si simplu il iubesc...mi se pare un serial foarte reusit, interesant, si ma face sa ma uit de fiecare data.si in plus cei doi frati sunt vaai adorabili:Xsmug
Ai ce vedea la acest serialhappy
Te pup:*

| Anonim_4466 a răspuns:

Este cel mai tare si u il urmaresti?

| elenabzz a răspuns:

Super serial, e foarte interesant si te tine tot timpul in suspans,are actiune,are comedie, are romantism, are de toate tongue eu am ajuns pe la sezonul 6 si inca nu ma satur de el big grin