| Ibbesul a întrebat:

Ce parere aveti despre The Vampire Diares?

Răspuns Câştigător
| Omulinvizibil a răspuns:

Un serial de doua bani, care si-a pierdut din farmecul pe care il avea atunci cand a fost lansat.
Te poti uita la el doar daca esti in faza cronica de plictiseala.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un serial foarte bun, mi-a plăcut și-mi place mult.Deloc plictisitor până acum, iar sez.6 a-nceput foarte bine.Un serial dominant, de apreciat, a depășit cu mult și True Blood.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ma uitam la el acum 3-4 ani.Imi placea, dar a devenit cat se poate de plictisitor, deja e enervant.

| irinuk28 a răspuns:

E un serial bunicel thinking La început( adică în primul sezon pe care începusem să îl urmăresc încă de la sfarsitul verii) mi s-a părut Whoaw.Dar acum ce crezi, am început sezonul 2 de prin septembrie, dar mă mai uit doar cand mai am chef, pentru că s-a pierdut din farmecul acela care exista la început.
Sinceră să fiu, mă mai uit pentru unii actori love struck, dar deja devine plictisitoare și treaba asta sigh.

| Rahzy a răspuns:

Este un serial bun dupa parerea mea. Sunt multe persoane care inca il urmaresc.