| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele emisiuni : exatlon, ochii din umbra si insula iubirii?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niste porcarii regizate toate laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am auzit doar de exatlon, dar nu m au uitat niciodata. Deci atat de mult mi-a atras atentia. Celelelte doua par niste mizerii doar dupa nume

| SkyPilot a răspuns:

Mizerii. Scot la iveala tot ce e mai urat in competitori. Dupa asta ne miram cat de mult a decazut moralitatea in societate.

| FaraNumePls a răspuns:

Exatlon e ok, restul sunt niște emisiuni proaste
No hate happy

| Justme1997 a răspuns:

Emisiuni de divertisment de proasta calitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exatlon si Insula iubirii nici n-am auzit, dar ochii din umbra pare cunoscut tongueierdere totala de timp, TELEVIZORUL ITI SPALA CREIERUL

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

în afara de Ochii din umbră, chiar nu știu ce sunt celelalte, dar din titlu și din comentariile celorlalți îmi dau seama că sunt niște tâmpenii cu care se delectează pseudo-intelectualii noștri

| Iunix a răspuns:

Exatlon nu e o emisiune aşa de rea, e poate cea mai bună idee pentru capacitatea celor de la Kanal D.

Partea cu probele sportive e chiar bunicică, acolo nu cred câ se regizează ceva.

Restu sunt emisiuni fictive, nu mă uit la aşa ceva. Nici la exatlon nu mă uit dar am dat de el când erau reclame şi fâțâiam televizoru de pe un post pe altul.

| ruddy a răspuns:

Ochii din umbra o fictiune interpetate de oamne normali / sau de actori foarte slabi.La insula iubiri sunt aduse cupluri ce au probleme, sau oameni slabi de inger. Iar exatlon sezonu trecut o fost mai mult pentru show / nu competie sportiva cum pretind ei

| pumpkinky a răspuns:

Emisiuni de rahat