| deutza254 a întrebat:

Ce parere aveti? eu l`am facut http://www.youtube.com/watch?v=2ErvKkgILD8 cine vrea filmulete, nu conteaza despre ce, sa isi lase id`ul aici sau in privat, as vrea si pareri despre filmulet:* funda:*

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

crying secretul marieicrying wooof cat de marfa a fost filmu asta...te felicit ca ai reusit big grin sa faci un video asa frumoslove struck foarte frumosbig grin ai talent deea:X funda?big grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru inceput e bine dar foloseste mai multe efecte la fiecare poza! Ai folosit doar un singur efect! Uite ceva cu mai multe efecte facut cu MAGIX Xtreme Photostory on CD/DVD Deluxe v9.0.3.2 http://www.youtube.com/watch?v=XfSQU9Ra02g
Succes in continuare!

| cristinna23 a răspuns:

Bv bravo happy arata supeeeeer, se vede ca te pricepi cred ca ai mai facut pana acum, mie personal imi place

| BabyBlue_1099 a răspuns:

E frumos.te pricepiwinking:d

| SyMy24 a răspuns:

E frumos happy...cu ce program l`ai facut?