| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Hey. am facut si eu un filmulet in care am incercat sa imi exprim durerea. :(
http://www.youtube.com/watch?v=-H5eDXkqFkA
Puteti sa imi dati si mie niste pareri? :(
Ma simt distrusa! Daca e vreo cineva cu o problema asemanatoare cu a mea, poate sa imi lase id-ul pe privat :(. Sa ne plangem reciproc :D.;))

5 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

Foarte original.bravo

| jimime a răspuns:

Din pacate nu ai dat nici un amanunt despre ce s-a intamplat intre voi. Nu pot sa-ti las PM pentru ca nu am statut pe site pentru asta, dar banuiesc ca poti tu sa'mi lasi PM cu id'ul tau si vorbim.

| RicăPăturică a răspuns:

Te rog eu nu mai fii asa de tristă! >big grin

| Monicaツ a răspuns:

Trist sad

| r3spectt a răspuns:

Baga aceasta adresa F. C_BARC3LONA@YAHOO.COM,sper sa te pot ajuta macar 1%