| klaws007 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest filmulet?
http://www.youtube.com/watch?v=HDJjqxki9eU

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ce handicapate... tarfe ordinare care chinuie o fata incocenta, asemenea oameni ar trebui macelariti

| klaws007 explică:

Nu, nu am fost acolo. imaginile le-am vazut intr-un film foarte bun. website story se numea, si am decis sa le caut pe internet. Filmul il gasiti pe google websitestory download.

| butterfly27 a răspuns:

Socant! Din pacate asta este Romania.De vina sunt parintii si profesorii.Din pacate...te pup:*

| klaws007 explică (pentru butterfly27):

Dar ce parere ai despre profesorii care intretin relatii sexuale cu elevi?

| butterfly27 a răspuns:

Nu am fost, pentru ca eu nu ma pretez la astfel de chestii!