| raftulcufilme a întrebat:

Ce platformă de streaming online preferi și de ce? HBO GO? Poate Netflix? Amazon Prime Video sau Hulu? Viki, YouTube Red? Sau aștepți Facebook Watch și Disney Streaming?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Netflix

suntserios
| suntserios a răspuns:

Netflix. Au suficiente seriale si filme pe gustul meu, plus pretul e decent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube Red, fara Red.

| devilshelp a răspuns:

Netflix. Nu are chiar toate serialele (nu are Supernatural sau The Walkind Dead) dar are destule bune. Calitatea e super buna daca ai net bun si ar mai fi un avantaj ca iti poti descarca filme/seriale si sa le vezi fara net. Subtitrarile sunt bune, chiar daca unele seriale nu le au in romana (The 100 de exemplu)