| SingleForOne a întrebat:

Înainte, când doream să văd un episod sau un film, trebuia să aștept o săptămână și la oră fixă pentru a viziona, aproape pe orice canal de la aproape orice furnizor de televiziune, totuși la un preț micuț sau rezonabil, pe lună. Acum pot să vizionez un întreg sezon sau zeci de filme într-o singură zi, și zi de zi, dar numai anumite filme/seriale, la un preț destul de mare (vorbind de varianta premium în ambele cazuri), dar majoritatea nu-mi plac de la acea platformă, în schimb îmi plac anumite filme/seriale de pe alte platforme, dar necesită să fac abonament pe fiecare platformă, și prețul total al abonamentelor devine foarte "stufos". Astfel de platforme, mă refer, în principal, la Amazon Prime, Netflix, Hulu, HBO, Disney și altele.

V-ați confruntat cu această dilemă? Ce părere aveți?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Recomandat ar fi sa iti faci abonament pe acea platforma pe care se afla majoritatea serialelor care iti plac. Nu le poti avea pe toate in acelasi loc, de aceea trebuie sa-ti faci o lista cu prioritati, daca nu vrei sa platesti abonament pentru fiecare platforma in parte. happy