| イリーナ a întrebat:

Ce preferati? Cartea sau filmul(ma refer la True Blood)?

9 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Cartea :d dar sunt prea multe, 11 volume in Romania credthinking eu nu am apucat sa citesc decat primele 4 volume, iar la serial m-am uitat la 3 episoade dar nu mi-a placut, pentru ca sunt mai multe chestii schimbate :p

| beatrice9849 a răspuns:

Mai bine te uiti la film deoarece este foarte tare.Eu m-am uitat la film fara sa citesc cartea si iti spun k mi-a placut foarte mult! Funda?
(filmul este(+18ani)

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Sauhappy

| Wolfszeitt a răspuns:

Cărţile sunt mai detaliate decât serialul, dar îmi plac ambele.

| Danielbc a răspuns:

Carte,intodeauna cartea e mult mai buna decat filmul

| HoneyCocaine a răspuns:

Film.

| Innnaa a răspuns:

Filmul.

| NicoClaudita a răspuns:

Filmul e mai marfa

| Havoc a răspuns:

Eu le prefer amandoua au avantajale ei in carte parca te-ai afla tu acolo si filmu vezi actiunea funda plz si vot